Výhody

Ubytovanie v Penzióne Melódia a jeho výhody

      Nové a moderné – novopostavený Penzión Melódia je v prevádzke od roku 2016.

     Jednoduché a útulné - jednoducho, ale efektne zariadené izby vám poskytnú útočisko počas vášho ubytovania , či už v priebehu prázdnin, dovolenky alebo pracovného pobytu.

     Praktické a pohodlné - prakticky zariadené izby poskytujú všetko, čo k vášmu pobytu potrebujete, čím vám zabezpečia dokonalé pohodlie.

     Štandardne nadštandardné -  S Wifi pripojením nestratíte kontakt so svetom a uzavreté bezplatné parkovisko s elektrickou bránou a kamerovým systémom bude pre váš automobil bezpečné. Každá izba je vybavená kuchynkou, chladničkou, TV a samostatnou kúpelňou. Penzión Melódia vás určite nesklame.

     V tichej lokalite  – v obci Kanianka, vzdialenej len 4 km  od centra Bojníc a Bojnického zámku, si môžete užívať nerušený pobyt a zároveň byť len pár minút od centra diania.

     Nezávislé aj bezpečné – ubytovanie v apartmáne a v izbách Penziónu Melódia vám poskytne dostatok súkromia v bezpečnom prostredí.

     Rodinné aj pracovné – či plánujete stráviť váš pobyt súkromne alebo pracovne, naše ubytovanie vám vždy poskytne vhodné zázemie.

     Krátkodobé aj dlhodobé – chystáte sa na predĺžený víkend alebo na pár mesiacov? Správne ubytovanie má všetko potrebné na krátkodobé, aj dlhodobé pobyty. V blízkosti zariadenia je predajňa potravín, zdravotné stredisko, lekáreň, nemocnica, reštauračné zariadenia.

     Kvalitné aj cenovo prijateľné – Penzión Melódia vám poskytne kvalitu za prijateľnú cenu.

     Tak neváhajte a vyskúšajte! Tešíme sa na vašu návštevu!