Kam na výlet v regióne Bojnice?

Blízkosť okresného mesta Prievidza (7 km) so svojou kompletnou infraštruktúrou je veľkou výhodou nielen počas nepriaznivého počasia.

Nákupné centrum Korzo s multikinom, kaviarňami a obchodmi umožňuje nakúpiť, zabaviť sa a zrelaxovať pod jednou strechou.

Hypermarket Tesco s 24-hodinovou prevádzkou vás nenechá v núdzi ani v noci, či zavčas rána.

Divadelné predstavenia v MsKS Bojnice a KaSS Prievidza – ponúkajú kultúrny zážitok.

Kluby, bary a diskotéky sa postarajú o zábavu do skorého rána.

Top café - ak vás láka pohľad na Bojnický zámok, Bojnice a ich okolie z vtáčej perspektívy, najvyššie položená kaviareň v Prievidzi je pre vás ďalším skvelým tipom kam na výlet. Výnimočný zážitok na otvorenej terase orientovanej na všetky svetové strany si môžete vychutnať z výšky 8.poschodia kaviarne s nadhľadom. 

1.miniaturgolf Prievidza – pobyt na čerstvom vzduchu, pohyb, bistro, ihrisko pre deti, požičovňa náradia a rodinné zľavy, to všetko vás čaká len 10 min. autom  od  Penziónu Melódia.

Lesopark Prievidza – letné kino ako stvorené pre koncerty pod holým nebom, ohniská na opekanie a guláš z vlastných zásob, ako aj ihriská pre deti i dospelých nájdete v prírodnom prostredí lesoparku v Prievidzi. Kam na výlet s deťmi? Určite do Lesoparku.

Hornonitriansky banský skanzen – Horná Nitra je známa svojimi uhoľnými baňami, ktoré dnes okrem práce baníkom poskytujú aj prehliadky návštevníkom. Ak aj vaše deti túžia spoznať, čo sa deje pod zemou a stať sa na chvíľu baníkom, otázka kam na výlet je opäť raz zodpovedaná. Baňa Cígeľ vám umožní nahliadnuť do zákulisia a rozšíriť vám obzor.